HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PAŃ » DOMINACJA WIRTUALNA NA POCZĄTEK - ULEGŁA SZUKA :)

Dominacja wirtualna na początek - uległa szuka :)

Szukam doświadczonego w klimacie, w wieku 30-40lat

07.11.2020 20:27:24

Od: 2010-9-18

Witaj, moze napisz, cos konkretniej i kogo szukasz. Dominacja wirtualna, co to ma byc? Ze ktos siedzi z drugiej strony i wysylasz mu filmiki, jak siadasz na marchwi, czy takie tam. Bo juz takie historie tu byly, do tego to nie jest potrzebny Pan ani Pani, mozna samemu sie tak dominowac. Tym bardziej ludzie w tych chorych cybermedycznych czasach winni ten caly internet i bzdurne technologie zniewolenia umyslow podac w watpliwosc.

07.11.2020 20:39:18

Od: 2010-9-18
Ja Ci to zdecydowanie odradzam, nikt nie wprowadzi w temat, ani wirtualnie ani realnie. Tak naprawde tresura jest dla osob doswiadczonych, a przewaznie panowie od tego zaczynaja, a powinni poznac preferencje kobiety.

07.11.2020 21:21:02

Od: 2010-9-18

A w czym chcesz byc doswiadczona? Jakie masz preferencje? Przeciez to sie wie.

Tak, tresura jest naduzywana pod pretekstem bdsm. A powinno byc odwrotnie, powinna byc jak wisnia na torcie, dopelnieniem relacji i w pelni swiadoma.

No i Mistrz to tez nie jest to samo co Pan.

07.11.2020 22:06:56

Od: 2016-3-26
@OnaUległa zapytam Ciebie skąd jesteś, skoro rozważasz ewentualne przeniesienie relacji na grunt realny. Ma to znaczenie.

Pozwolę sobie z @kruszyną się nie zgodzić. Nie zgadzam się, że żaden pan (mężczyzna) w ten klimat nie wprowadzi. A jakże to miałoby się stać jak właśnie nie przez osobę doświadczoną, w tym przypadku pana, gdyż osobnika płci męskiej poszukuje OnaUległa.
Nie zgadzam się również, że tresura jest tylko dla doświadczonych. Każdy kiedyś jest niedoświadczony dopóki tego doświadczenia nie zdobędzie. To brzmi tak, jakby doświadczenie można było zdobyć tylko i wyłącznie samemu/samej. Inna sprawa, że należałoby tutaj zdefiniować określenie "tresura". Odnoszę wrażenie, że i Ty jak i @OnaUległa inaczej pojmujecie to określenie. Ja np. mianem tresury określam proces układania uległej, uczenia jej, jak i również spotkanie stricte w klimacie. Nie możesz też z góry zakładać od czego panowie zaczynają. Ja np. bez poznania uległej nie rozpocznę z nią relacji.
Również nie zgodzę z twierdzeniem, że Mistrz to nie Pan. Miałem kiedyś uległą, dla której byłem i Mistrzem i Panem. Tutaj także te pojęcia się śliskie, gdyż w wielu przypadkach są one nawet rozumiane jako synonimy. Są uległe, które nie wyobrażają sobie, aby ich Pan nie był ich Mistrzem i odwrotnie. To wszystko jest sprawą wewnętrzną dwojga ludzi w relacji. Kwestia jak oni do tego podchodzą i jak dopowiadają swoim oczekiwaniom. Zauważyłem, że wiele osób całkiem odmiennie używa określeń i odmiennie je pojmuje.

07.11.2020 22:20:58

Od: 2010-9-18

Tak Markis, tylko pozwole sobie zauwazyc, iz to o czym piszesz to jest wlasnie efektem ulozenia i tego jak to pojmujesz sam. Jednak frustracja uleglych kobiet po ich relacjach z Panami i to, co same wyrazaja, mowi sama przez siebie, iz nie do konca jest tak wszystko w porzadku jak to wielu widzi. To, ze Pan moze byc mistrzem to sie domyslam, ze jako nastepstwo tresury, jako jego "awans" - wedle takiego toku rozumowania a w druga strone Mistrz Panem tez jest mozliwe, jednak Mistrz jest mistrzem a pan Panem, to calkiem inne swiaty, dla mnie wykluczajace sie. Jesli chce mentora, to on przewaznie bedzie preferowal dystans.

OsamaBinLaden
07.11.2020 22:54:14

Lokalizacja: ToraBora

Od: 2020-11-2
Samo pojęcie wprowadzenia w klimat dość osobliwe bo w praktyce ma taki sens że ktoś chce poznać jakieś towarzystwo. A towarzystwo w sytuacjach praktycznych w Polsce BDSM jest wtedy, gdy ktoś lubi poligamię, mafię, chce załóżyć biznes usług towarzyskich lub chce się dopisać do jakiejś grupki oszukującej się nawzajem co do swojej wielkości i wyjątkowości. Poza tymi scenariuszami, nie ma kogo ani do czego wprowadzać, bo nie jest to działalność reglamentowana ani regulowana prawnie.

07.11.2020 22:56:27

Od: 2016-3-26
Zgadza się. Każdy pojmuje to na swój sposób. Ty również, a i @OnaUległa może jeszcze inaczej. Frustracja uległych? Mam świadomość, że są panowie przez małe p ale są też i przez duże P. Nie patrzmy tylko przez pesymistyczny pryzmat. Najważniejsze to używać rozumu.

07.11.2020 23:14:25

Od: 2010-9-18

OsamaBinLaden dobrze to ujmuje. Wiem, po relacjach uleglych z Panami, jakie te "tresury" sa wprowadzajace i jak szybko sie koncza, gdy tylko ulegla wyrazi cos od siebie, ze upps, to jednak nie to. Albo w druga strone, jak nie nastapi opor przechodza w poliamoryzm. To jest rzeczywiscie "mistrzostwo" w psychomanipulacji. Potem takie nowicjuszki maja zdruzgotana psychike i awersje do bdsm, przeciez wiekszosc Panow pisze o uleglych w czasie przeszlym.

Nawet najlepszy Pan bedzie programowal niedoswiadczona, o niskim poczuciu wartosci kobiete tak,by mial z tego same nagrody. Kobiety, obudzcie sie wreszcie.

Mamy tu forum, z ktorego mozna takze korzystac uczac sie jak w szkole, od podstaw teorii, chociaz skonfrontowac sie z roznymi punktami widzenia, nie tylko jednym, by uniknac potem chociaz tych bezplatnych praktyk. Choc preferencja jest preferencja, tak samo jak wyuczona bezradosc to trwale cechy.

07.11.2020 23:49:15

Od: 2010-9-18
I to jest wlasnie to, jak napisalam o nauce, to kolezanka usunela wpisy jakby nigdy nic.

08.11.2020 09:39:03

Od: 2016-3-26
Widać słomiany zapał, albo już pojawiła się u niej frustracja ,). Ale to już chyba nie wina panów ,)

08.11.2020 11:42:18

Od: 2010-9-18
Bdsm nie jest dla labilnych, to juz nie wina Panow a rozwijac sie trzeba wchodzic w dialog, by uczyc sie od innych, kazdy, nawet doswiadczony tym bardziej. O to mi wlasnie chodzi, ze tresura to zwienczenie procesu nauki i trzeba do niej dotrwac. Na ulegle typu borderline trzeba uwazac jak i na panow tego typu.

08.11.2020 13:27:18

Od: 2016-3-26
Tutaj się zgodzę... Relacja to przede wszystkim więź umysłów...