HOME » INNE OGŁOSZENIA O TEMATYCE BDSM » NIECH RYWALIZACJA ZADECYDUJE KTO, KOGO I JAK ,)

Niech rywalizacja zadecyduje kto, kogo i jak ,)

jestem w młodym wieku, ale otwarty na szeroki wach

w2jezyk
18.08.2023 13:25:29

Od: 2022-8-7
Cześć!
Niech kompetycja zadecyduje kto kogo...
Proponuje grę. Będzie to gra zadaniowa/wiedzowa/sportowa/zręcznościowa. W grze się zbiera punkty. Punkty, to uderzenia Wink Zadania są różnie punktowane i oznaczają inne narzędzia oraz pozycje (do punishmentu ,))

Zasady są proste - rywalizujemy. Gramy na równych zasadach. Kto przegra, musi z pokorą i zadowoleniem przyjąć karę od partnera. Nieważne, że boli - trzeba się poddać - w tym jest cały szkopuł ,)

Czujesz coś wyjątkowego, gdy słyszysz słowa takie jak pokora, upokorzenie, czy widzisz narzędzia, takie jak paddle, cane, czy pas?

Jeśli jest w Tobie pierwiastek masochistki, jesteś otwarta - napewno się dogadamy.

Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i przyjazną (i ostrą,)) atmosferę.

Peace!

ps
jestem w młodym wieku, ale otwarty na szeroki wachlarz propozycji

bonle
18.08.2023 15:22:22

Od: 2023-4-23
Piszesz o rywalizacji, grze, fantazjach, a całość jest anonsem do czegoś, co trudno zrozumieć.
Pierwsze pytanie, wiesz co chcesz?
Czym to jest?

Ando
19.08.2023 14:26:37

Od: 2020-5-20
Gdybym miał się do czegoś przyczepić powiedziałbym że też nie jest do końca jasne do kogo jest skierowane to ogłoszenie. W dwóch wyrazach jest użyty
rodzaj żeński. Hmm trans sissy??
Kto wie.