HOME » IMPREZY BDSM » SINPREZY TRÓJMIASTO

Czas: 27.07.2012 godz. 20.00
Miejsce: Cafe Kamienica ul. Mariacka 37/39 Gdańsk
Koszt: 0zł
Dress code: niewymagany, ale klimatyczne akcenty mile widziane

Po wielu staraniach w końcu udało nam się zorganizować Sinprezę w Trójmieście. W związku z tym chcieliśmy Was serdecznie zaprosić do kawiarni Cafe Kamienica na ulicy Mariackiej 37/39 na Gdańskiej starówce. Każdy chętny do poznania innych osób zainteresowanych klimatem jest mile widziany! Będziecie mieli okazję dopasować nicki do twarzy oczko
W spokojnej, przyjemnej atmosferze będzie można porozmawiać na wszelkie interesujące Was tematy (jednak trzymamy się głównie około BDSM-owych), wypić piwo/sok/drinka w miłym towarzystwie i po prostu się zrelaksować.

Ponieważ spotkanie jest niezobowiązujące i “na luzie”, lokal nie jest wynajmowany tylko dla nas. W związku z tym w przypadku problemów ze znalezieniem Sinprezy najlepiej pytać o nią obsługę.

Sinprezy to otwarte spotkania w trakcie których można zamienić wirtualne znajomości na realne oraz porozmawiać na interesujące nas wszystkich tematy przy soku, piwie, drinku (czy co kto lubi). Sinprezy nie są spotkaniami w stylu „play-party” i mają niezobowiązujący charakter. Służą przede wszystkim poznaniu interesujących ludzi w klimacie BDSM/fetysz.Spotkania te mają charakter otwarty, co oznacza, że każdy kto ma ochotę się z nami spotkać jest mile widziany.

Więcej na temat działalności SinClubu i samych Sinprez, znajdziecie na naszej stronie.
Artykuł o Sinprezach.

Zapraszamy!