HOME » IMPREZY BDSM » SINPREZA - POZNAŃ

Dress code: nie wymagany
Koszt: 1 perwersyjny uśmiech wesoły

[size=18]UWAGA! ZMIANA MIEJSCA![/size]

Słuchajcie kochani, ważny komunikat:
Tym razem nie udało nam się zarezerwować pokoju W Starym Kinie, wiec Sinpreze w Poznaniu 27.10.12, przenosimy do VIP roomu w WOOKu. Już wcześniej robiliśmy tam Sinprezy, ale dla tych którzy nigdy tam nie byli informuje że restauracja Wook, w której się spotykamy znajduje się przy ul (Aleksandra Hrabiego) Fredry 12.

Sinprezy to otwarte spotkania w trakcie których można zamienić wirtualne znajomości na realne oraz porozmawiać na interesujące nas wszystkich tematy przy soku, piwie, drinku (czy co kto lubi). Sinprezy nie są spotkaniami w stylu „play-party” i mają niezobowiązujący charakter. Służą przede wszystkim poznaniu interesujących ludzi w klimacie BDSM/fetysz.Spotkania te mają charakter otwarty, co oznacza, że każdy kto ma ochotę się z nami spotkać jest mile widziany.

Więcej na temat działalności SinClubu i samych Sinprez, znajdziecie na naszej stronie w Artykule o Sinprezach .

Zapraszamy!
SinCrew