HOME » IMPREZY BDSM » SINPREZA - POZNAŃ - 17.11.2012.

Sinpreza - Poznań - 17.11.2012.

Otwarte spotkanie dla miłośników BDSM

Driada
09.11.2012 10:40:02

Od: 2012-3-31
Sinpreza - Poznań

Data: 17.11.2012.
Miejsce: After Club

Gospodarz: Driada

Uwaga - nowe miejsce, wejście na hasło! Cały lokal dla nas!

Speclanie dla naszych poznańskich Sinclubowiczów przygotowaliśmy nowe, eksluzywne miejsce na Sinprezy. Club After położony na ulicy Wrocławskiej 12 to nowe, piękne i prywatne miejsce. Aby dostać się do klubu będzie trzeba zadzwonić na specjalny sinclubowy numer telefonu i podać hasło.

Cały lokal będzie do naszej dyspozycji, więc zapewniamy maksimum dyskrecji!

Zobaczcie AfterClub na Zbiorniku

Zarówno numer, jak i hasło wyślemy na dzień, dwa przed imprezą do subskrybentów SinCuriera (naszego newslettera), więc jeśli ktoś z Was jeszcze nie jest zapisany - koniecznie to zróbcie - bez hasła nie będzie można wejść na imprezę.

Zapisać się na SinCuriera można pod tym linkiem

Na wejściu bedzie też obowiązywać składka, za którą goście otrzymają tokeny do wykorzystania na napoje na imprezie.

15zł - 3 tokeny
35 zł - 8 tokenów
100 zł - 24 tokeny

1 token = napój, piwo
2-3 tokeny = drink

Oczywiście Sinprezy nadal będą otwartymi i bardzo "lajtowymi" spotkaniami, w trakcie których można zamienić wirtualne znajomości na realne oraz porozmawiać na interesujące nas wszystkich tematy przy soku, piwie, drinku (czy co kto lubi). Sinprezy nie są spotkaniami w stylu „play-party” i mają niezobowiązujący charakter. Służą przede wszystkim poznaniu interesujących ludzi w klimacie BDSM/fetysz.Spotkania te mają charakter otwarty, co oznacza, że każdy kto ma ochotę się z nami spotkać jest mile widziany i jest to właściwa impreza dla osób początkujących i ciekawych klimatów.

Więcej na temat działalności SinClubu i samych Sinprez, znajdziecie na naszej stronie w artykule o sinprezach.

Na Sinprezy NIE trzeba się zapisywać, na sincuriera tak wesoły

Zapraszamy!
SinCrew

HOME » IMPREZY BDSM » SINPREZA - POZNAŃ - 17.11.2012.