HOME » IMPREZY BDSM » SINTERACTIONS - 24 LISTOPADA - WARSZAWA USTA

Lokalizacja: Poznań

Od: 2011-7-26

Obrazek

Tej jesieni chcemy zabrać Was na bardzo wyuzdaną przygodę, kojarzącą się z bliskim wschodem, lub całkiem niedawną historią Ameryki. Któż z Was nie marzył o wizycie na targu niewolników, lub skrycie nie chciał poczuć się jak czyjaś własność bezwzględnie wystawiona na sprzedaż. Już 24 listopada damy Wam taką możliwość i zabierzemy Was na najprawdziwszy Targ Niewolników.

Targ Niewoników

Licytacje będą trwały całą noc. Każdy niewolnik lub niewolnica będzie prezentowany w klatce w holu. Chętni przed aukcją wybiorą poziomy oraz kategorie praktyk jakim gotowi są poddać się z Tabeli SinGame [http://singame.sinclub.org/home/konstrukcja-gry] . Walutą obowiązującą w trakcie zabawy będzie oczywiście SinCash. Więcej informacji na temat targu niewolników znajdziecie w tym artykule.

Pokaz dominacji

Aby zobaczyć płomień świecy musisz zanieść ją w ciemność.
/Ursula K. Le Guin/

Na listopadowym Sintercactions nie zabraknie również bardziej mistycznego pokazu dominacji. Mroczna i wzniosła erotyka zmieszana z tajemnicą służby i przyjemności płynącej z oddania, z gry zmysłów. Na chwilę oderwiemy Was od doczesnego świata abyście mogli zostać światkami pięknej mistycznej ceremonii, pamiętając że “zapalić świece oznacza rzucić cień”. Pokazem, tym, pragniemy zachwycić Was, uczynić z niego oprawę wydarzenia, inspirację do Waszych dalszych działań.

Specjalna Niespodzianka!

Chcemy dać Wam możliwość zagłębienia się w przepięknej sztuce shibari w specjalnej edycji warsztatów Weekendowej Akademii Bondage nawado.pl. Postanowiliśmy przygotować ten specjalny event z jednej strony dając Wam możliwość zapoznania się z biegłością lin szkoły Slaanesh i GanRaptora, a z drugiej, aby wszystkim zainteresowanym pokazać piękny klub, w którym odbywają się Sinteractions.

Warszaty odbędą się w sobotę 24.11.2012 w godzinach 13.00 - 17.00.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Dla uczestników wieczornej Sinteractions warsztaty są bezpłatne
(w takim przypadku opłata za Sinteractions jest pobierana przed warsztatami).

Dla pozostałych osób, opłata za warsztaty wyniesie 40 zł od osoby ( płatna przy wejściu).

Prosimy wszystkich o zapisywanie się pod tym linkiem:
rejestracja na warsztaty

Zwracamy uwagę, że zajęcia będą odbywać się w parach, dobór par pozostawiamy w gestii uczestników.

Jak się przygotować:
1. Luźne, nie krępujące ruchów ubrania.
2. Do wiązania będą potrzebne 3 kawałki liny o długości 7 do 8 metrów każdy ( lub alternatywnie 6x4 metry ), o grubości 6-8 mm ( polecamy 6 mm ).

Uwaga!
Jeśli nie macie dostatecznej ilości lin - zaznaczcie odpowiednią opcję przy rejestracji.

Dyskrecja

Jak zawsze możecie się spodziewać atmosfery sprzyjającej swobodnej zabawie, perwersyjnego klimatu i kameralnych warunków zapewniających dyskrecję. Jak zawsze spodziewany się lekkiej przewagi liczebnej Pań dzięki na naszych imprezach dość trudno jest się nudzić.

Dyskrecja:
Telefony i aparaty fotograficzne zostają w szafkach w szatni. Obsługa jest profesjonalna i nie narzucająca się, a sama willa znajduje się w ustronnym miejscu w dzielnicy Wawer.

W ramach imprezy:
Na SinClubowo animowanej imprezie - z ceremonialną główną atrakcją oraz aukcją niewolników, jak zawsze nie zabraknie poczęstunku i szerokiej gamy alkoholi - openbar. 24 listopada w Warszawie przy ul Strusia znajdziecie: pięknie wyposażony lokal - dobrze zaadoptowany do naszych potrzeb i wyposażony w bdsm-owe sprzęty, dodatkowo z klimatycznym BDSMowym poddaszem. Perwersyjne gry i zabawy oraz niezwykle swobodni SinClubowicze!

Na Imprezie obowiązuje tradycyjny klimatyczny Drescode czyli:
Fetish (Latex, Skóra, Lack, itp.), Burlesque, Military, Goth, nago w obroży
Po konsultacji i za zgodą organizatorów, można przywdziać strój wieczorowy. Musimy jednak wiedzieć o tym wcześniej, aby ograniczyć możliwość wejścia gapiów nie zainteresowanych klimatem. Strój wieczorowy oznacza dla Panów minimum garnitur i krawat, dla Pań - stosowną sukienkę.

Aby wejść na imprezę należy dokonać rezerwacji poprzez ten formularz. W tygodniu poprzedzającym Sinteractions wysyłamy do wszytkich gości maila z potwierdzeniem rezerwacji i szczegółami dotyczącymi danej Sinteractions. Nie może was tam zabraknąć - zatem, do zobaczenia!

REZERWACJA

Koszt imprezy to 350 zł za parę lub singla. Singielki tradycyjnie mają wstęp wolny. Płatne przy wejściu do lokalu. Club Usta jest nieco oddalony od zgiełku stolicy i mieści się w dzielnicy Warszawa Wawer przy ul. Józefa Strusia 5.

Czym są Sinteractions? Kopalnią odpowiedzi na te i inne pytania związane z Sinclubem jest nasza strona www.sinclub.org zwłaszcza artykuły poświęcone Sinteractions

- jeśli macie więcej pytań - piszcie na info@sinsessions.org lub spotkajcie się z nami na Sinprezach - naszych spotkaniach otwartych.

Zapraszamy!!
sinclub.org | Bo uścisk dłoni powie Ci więcej niż 1000 słów...

HOME » IMPREZY BDSM » SINTERACTIONS - 24 LISTOPADA - WARSZAWA USTA