HOME » IMPREZY BDSM » SINPREZA W BYDGOSZCZY, 23.02.2013

Alkazz
14.02.2013 12:25:43

Od: 2013-2-14
Zapraszamy na Sinprezę w Bydgoszczy - po raz trzeci!
Termin: 23.02.2013 (sobota)
Gospodarzami tego eventu są Naira i Alkazz.

Odbędzie się on w Klubie Merlin, ul. Zaułek 4, Bydgoszcz (kilkadziesiąt metrów od starego rynku) w zielonej sali, po lewej stronie. Nie jest potrzebne, żadne hasło, wystarczy przyjść i wejść wesoły (Sala dla niepalących).

Sinprezy są otwartymi i bardzo "lajtowymi" spotkaniami, w trakcie których można zamienić wirtualne znajomości na realne oraz porozmawiać na interesujące nas wszystkich tematy przy soku, piwie, drinku (czy co kto lubi). Sinprezy nie są spotkaniami w stylu „play-party” i mają niezobowiązujący charakter. Służą przede wszystkim poznaniu interesujących ludzi w klimacie BDSM/fetysz. Spotkania te mają charakter otwarty, co oznacza, że każdy kto ma ochotę się z nami spotkać jest mile widziany i jest to właściwa impreza dla osób początkujących i ciekawych klimatów.
Więcej na temat działalności SinClubu i samych Sinprez, znajdziecie na stronie sinclubu (http://sinclub.org/sinclubologia/o-sinprezach).

Zapraszamy!
SinCrew