HOME » POLSKIE STRONY O BDSM » BLOG BDSM - DUŻO OBRAZKÓW

05.03.2013 18:51:57

Lokalizacja: Katowice/Wałbrzych/Kraków

Od: 2013-2-28
Całkowice darmowy i zawsze darmowy, prywatny, lifestylowy blog bdsm, również troszkę hard.
Z obrazkami, zdjęciami, podpisami.
I oferta współpracy, na życzenie.
Przeniesiony z googla na tumblr.

Chcesz naga spełniać rozkazy obserwującego cię mężczyzny (niektóre miłe, niektóre mniej)? Chcesz być związana i pieszczona bardziej niż do orgazmu? Chcesz żebym zajął się twoimi stopami? Chcesz czegoś więcej, mocniej? Chcesz kary? Dlaczego nie zacząć ze mną?
Jestem wykształconym mężczyzną, wolny zawód, cenię dyskrecję, nie mam kłopotów finansowych. Mam wyobraźnię i praktykę w temacie dominowania dziewcząt i kobiet. Lubię niedoświadczone, inteligentne dziewczyny, studentki, ale i starsze, może - niezadowolonego z tego, co akurat oferuje życie - kobieco ubrane (to pojemna kategoria) - szaleję za zgrabnymi nogami w legginsach wet-look (tu masz mnie od razu) - dziewczyny, które czują, że zabawa w uległość, to coś, co je nakręca, i coś, czego chciałyby spróbować.

HOME » POLSKIE STRONY O BDSM » BLOG BDSM - DUŻO OBRAZKÓW