HOME » BLOGI O BDSM » MOJE BDSM (Z WASZĄ POMOCĄ)

Moje BDSM (z Waszą pomocą)

Tofenode
29.12.2019 07:08:56

Od: 2019-12-29
Witam, jestem uległym 24 latkiem. Od niedawna zacząłem moje przygody z BDSM ale od dawna mnie to kręciło. Niestety jestem w tym mało doświadczony i nie mam zbytnio pomysłów. I tu zgłaszam się do Was, razem stwórzmy bloga o moim BDSM. Podawajcie mi najróżniejsze sposoby na torturowanie mojego ciała a ja je wykonam, pokaże na zdj i opiszę wrażenia. Jestem gotów na praktycznie wszystko, poza trwałym uszkodzeniem mojego penisa (odcięcie go, czy podzielenie na 2 połówki nie wchodzi w grę). Może coś Wam pomorze w podsyłaniu pomysłów fakt, że mam naprawdę małego penisa i można go dzięki temu łatwo upokarzać. A może i też są jakieś sposoby na tortury tylko małych? Lubię odczuwać ból w penisie, dupie czy jądrach, oraz dyskomfort w tych miejscach. Pomysły prosiłbym dostosowywać do domowych warunków, nie mam specjalnych przedmiotów do sprawiania sobie tortur.
Jak na razie próbowałem:
związywać sznurkami jądra i penisa, mocno aż robią się twarde i sine. Dodatkowo przywiązałem sobie lewe jądro do lewej nogi prawe do prawej a penisa do szyi i sznurki na koniec przełożyłem pomiędzy pośladkami robiąc z nich mocno wbijające się stringi co wszystko dawało dodatkowy dyskomfort podczas chodzenia.
Wkładałem sobie wkład od długopisu w cewkę w penisie, jak na razie jest to najgrubsza rzecz jaką włożyłem, starałem się też z tym wkładem masturbować co przez ocieranie dawało dodatkowy ból.
Wkładałem sobie długopis do odbytu, zaklejałem taśmą i chodziłem tak z nim pół dnia co też dawało świetne doznania dyskomfortu, szczególnie podczas chodzenia (gdy chodziłem jakbym zaraz miał narobić w gacie) oraz podczas siadania gdy kucałem i długopis mocno szorował mi w odbycie. Wkładałem też do niego cienką gałązkę od choinki jeszcze z igłami, bez nawilżenia i było to miło bolesne, lecz przez mój ciasny odbyt gałązka słabo wchodziła i wypadała co chwilę przez co nie mogłem z nią chodzić, jedynie mogłem sobie ją wkładać.
Oczywiście biłem się po jądrach i penisie co jest dla mnie podniecające (dobre na start)
Zawiązywałem na penisie i jądrach ciężarki, co było przyjemnym odczuciem, jednak nie dawało się z nimi chodzić więc jedynie mogłem nimi bujać stojąc.
Oblewałem też mojego maluszka sosem tabassco, tak samo pryskałem go dezodorantem, z początku jest to bardzo przyjemne pieczenie, lecz po jakimś czasie zaczyna denerwować.
Przypalałem też penisa petami, co dawało również fajne doznania, ale czasami przypalenia były mocne i wychodziły bąble, co już nie było takie ciekawe.
Jeżeli chcecie bym zrobił zdjęcia lub jakiś filmik z tych rzeczy lub bardziej je opisał to mówcie. Liczę też na Waszą pomoc z nowymi torturami, z których też będę robił zdj czy filmy i opisywał po kródce przeżycia. Wasze Tortury mogą być delikatne, jak może to też być zupełny hardcore.(nawet wole te mocniejsze). Postaram się sprostać wszystkiemu co napiszecie. Oczywiście jeżeli znalazła by się osoba chętna by mi pomóc w tych torturach osobiście w realu było by świetnie. W końcu nie wszystko można robić samemu, np ubliżanie, takie rzeczy jak pissing facesitting czy wyśmiewanie mojego małego też mnie podniecają ale nie da się tego robić samemu. Z góry dziękuję Wam za pomoc, ale i tak jeszcze każdemu kto coś podsunie będę wdzięczny, wykonam to zrobię zdjęcia, filmik, pokaże i opowiem jak było. Jeżeli chcecie zobaczyć którąś z rzeczy które już robiłem w formie zdjęcia lub filmiku to piszcie a ja zrobię to jeszcze raz i nagram. I śmiało piszcie nawet te najostrzejsze tortury itp (tylko takie by mi nie rozwaliło nieodwracalnie penisa), mogą one mi powiększyć mocno cewkę czy np wydłużyć skórę ze stulejki że będzie zwisać, albo zamienić moją ciasną dupę w jaskinie bez dna, to nie ma problemu. Chodzi o rzeczy typu przetnij penisa na pół (to sobie daruję)

Laniejaj
29.12.2019 22:13:38

Od: 2019-12-29
Witam. Ja mam 23 lata i też podnieca mnie męczenie jaj. Bardzo chętnie wymienię się doświadczeniami. Możemy na początek zrobić tak, że będziemy sobie na wzajem wydawać polecenia. Mam podobne granice. Na początek chciałbym, byś wysłał foto lub nawet filmik, jak bujasz jajkami, na których masz ciężarek.

HOME » BLOGI O BDSM » MOJE BDSM (Z WASZĄ POMOCĄ)