HOME » REGULAMIN » SKĄD BIERZE SIĘ FEMDOM U 20 LATKA.

Skąd bierze się Femdom u 20 latka.

atommm
30.03.2019 23:16:02

Od: 2019-3-30
Historia jest prawdziwa napisana w formie autorefleksji i listu do matki. Dzielę się w celu wzbudzenia refleksji i przeczytania co inni myślą na ten temat.

Ciężko mi o tym pisać i jest to dla mnie bardzo smutne. Niestety to prawda.
To jakim jest mój ojciec a przede wszystkim jak jest postrzegany przez moją matkę ma bezpośrednie przełożenie na to jak ja siebie postrzegam w kontekscie innych kobiet.
Im mniej się z nim identyfikuję tym mniej jestem sobą - w kontekście bycia mężczyzną. Wszystko to ma jednak podłożę [dużo głębsze jak mój Ojciec był traktowany przez swoją matkę] i to również jest bardzo smutne i sprawia że szkoda mi mojego Ojca. Szkoda mi też mnie dlatego że muszę szukać jak się zachowywać, nie mam wzorca nie mam męskiego wzorca. To bardzo krzywdzące jeżeli matka ma o swoim mężu który jest jednocześnie Ojcem jej dziecka złe zdanie bo to bezpośrednio wpływa negatywnie na dziecko. Szczególnie gdy zauważam u siebie cechy ojca zaczynam sobie wyobrażać czy aby nie powiedziałem czegoś złego albo nie zachowałem się nie tak. Nawet jeżeli to było zupełnie neutralne zachowanie. To ogranicza i w pewien sposób sprawia że nie akceptuję części siebie a to nienaturalne. Dlatego należy powiedzieć matką w takich sytuacjach, by zaprzestały deprecjonowania małżonka i Ojca tym samym gdyż krzywdzą własne dziecko. To bardzo skomplikowane dlaczego niby mają nie wytykać drażniących cech charakteru swojego małżonka które odnajdują w swoim dziecku ? Bo te cechy mogą się okazać naturalne dla dziecka i w innych okolicznościach losu zupełnie zwykłe, a jedynie w oczach Matki uchodzić za niedopuszczalne wręcz odrażające.

-------------------tutaj bezpośrednio odnoszę się do Femdom-------------------

Droga, Mamo !

Wiem że to gbur ale to mój Ojciec. Mam jego cechy widzę je u siebie. Mówiąc że on jest głupi ( bo jest ) bezpośrednio uderzasz we mnie. Tak niestety jest dlatego proszę nie obrażaj go przynajmniej nie przy mnie i nie dawaj wyrazu obrzydzenia moim cechą które kojarzą Ci się z Nim bo to boli.
Odbija się na moim późniejszym postrzeganiu siebie jako nie w pełni męskiego, bo tylko ta połówka która jest we mnie dobra jest kobieca czyli tylko kobiece cechy jak wrażliwość, etc. są u mnie dobre. Te męskie są złe.
Ponadto ty jako mama jako kobieta w moim świecie uosabiasz również cechy męskie jak utrzymanie domu, decyzyjność, stanowczość etc. To wszystko składa się na błędne postrzeganie świata przeze mnie. Zamiast szukać delikatnej dziewczyny, szukam dziewczyny która jest podobna do mojej matki ( jest to zbadane naukowo że szukamy partnerki podobnej do matki) w tym wypadku nienaturalnie rozglądam się za dziewczyną dominującą względem swego partnera tak jak to widziałem w domu. Mamo ty dominowałaś zaradnością - a mój mózg szuka dominacji w każdej strefie. Tu dochodzimy do momentu kiedy rozumiem skąd wzięło się moje upodobanie kobiecej dominacji i generalnie partnerki starszej etc.
Kiedy jednak przybieram wzorce typowo męskie ty nawet jako moja mama stajesz się typowo damska i wtedy podobają mi się kobiety uległe, dziewczęce zwykle młodsze ode mnie. Przywrócona zostaje równowaga, ja pomimo zmniejszonego podniecenia czuję się spełniony. W przeciwnym razie targa mną impulsywność ale czuję się pusty, poddany, upokorzony, zwierzęcy, mam wstręt od siebie. Pomimo tego że wydaję się to intensywniejsze jest zdecydoawnie mniej naturalne i mniej pełne.

HOME » REGULAMIN » SKĄD BIERZE SIĘ FEMDOM U 20 LATKA.