HOME » TT - TORTURY SUTEK , PIERSI » CZY POSIADANIE KOLCZYKÓW W SUTKACH WYKLUCZA INNE PRAKTYKI Z NIMI ZWIĄZANE?

Czy posiadanie kolczyków w sutkach wyklucza inne praktyki z nimi związane?

jd
28.05.2016 11:45:48

Od: 2016-5-28
Cześć!

Mam pytanie do osób posiadających kolczyki w sutkach. Nie, nie będę pytał czy kolczykowanie boli :-D. Chodzi o to, że chciałbym sobie coś takiego zrobić, ale mam pewne obawy: otóż teraz podczas seksu bardzo lubię gdy partnerka mocno wykręca mi sutki, ciągnie za nie, szczypie - wiecie o co chodzi. I teraz obawiam się o dwie rzeczy - po pierwsze czy kolczyki nie będą w tym przeszkadzać? Oczywiście nie mówię o okresie zaraz po wykonaniu - jasne jest, że musi się wygoić - ale już później, kiedy kolczyki się przyjmą i będą niejako częścią ciała. Czy będzie można nadal wykręcać sutki, ciągnąć za nie bez ryzyka większego uszkodzenia ciała? Druga obawa jest taka, czy przypadkiem po zakolczykowaniu sutki nie stracą "czucia" - chodzi o to, czy nie staną się mniej czułe na wspomniane wcześniej zabawy?

Chciałbym poznać Wasze doświadczenia. Jak zakolczykowanie sutków wpłynęło na zabawy z nimi związane? Czy to przeszkadza, czy wręcz przeciwnie - otwiera nowe horyzonty doznań? Ewentualnie czy jest to związane z rodzajami kolczyków?

Jeśli o mnie chodzi, co może mieć znaczenie w tym temacie, to lubię ból na zasadzie mocnego wykręcania sutków, ciągnięcia, ale już wyrywanie kolczyków, przecinanie sutków to dla mnie zbyt wiele. Czy kolczyki sprawdzą się w takich "lżejszych" zabawach?

Pozdrawiam!

JD

tame_fox
25.08.2016 16:01:31

Lokalizacja: warszawa

Od: 2016-8-25
Jeśli nie lubisz naderwań-to kolczyki gorąco odradzam. Naruszone kanały przekucia goją się długo i są bolesne w niekoniecznie pożądany sposób. Sama usunęłam kolczyki po kilkukrotnym ich naderwaniu, i późniejszych problemach z gojeniem owych
give me sodomy, or give me death

Master_Torun
01.09.2016 11:33:50

Lokalizacja: Toruń

Od: 2014-9-24
Jeśli lubisz ostrzejsze zabawy z sutkami to odpuść sobie kolczyki...
Szacunek to podstawa. Zaraz za karnością i posłuszeństwem ;)