HOME » DOMINACJA PUBLICZNA » CZYM JEST DLA MNIE

13.07.2012 01:46:29

Lokalizacja: World

Od: 2012-5-22
... czymś naturalnym. Chodzę w pieluchach ogólnie 24/7, czasem z krótkimi przerwami. Chodzę w domu, na zakupy, do pracy. Kiedy mam w najbliższym czasie iść do lekarza, idę w pieluchach. Nie doświadczyłem jeszcze spaceru z Panią, o ile w ogóle będzie to Pani brała pod uwagę.

poznaniak1979
20.11.2012 18:51:27

Od: 2012-11-19
Moim zdaniem jest to rodzaj kary czasem bardzo surowej. Ponizanie publiczne poprzez chodzenie w obrozy na smyczy w miejscach bardzo publicznych i wreszcie klekanie i calowanie stop bucikow Pani w swoim rodzinnym miescie!!!. Bal bym sie takiego potraktowania dla tego tez uwazam to za rodzaj surowej kary wobec psa suczki. Ale jest rowniez forma bardzo podniecajaca wrecz intrygujaca np podczas zlotow bdsm albo gothic. Byc dumnym psem lub suczka prowadzona na lancuchu przez swojego Pana, Panią i wreszcie zostac przedstawionym w przypadku psa innym Kobieta oczko

bald
07.05.2013 23:05:58

Lokalizacja: World

Od: 2012-5-22
Oczywiście realizacja tego w moim mieście Warszawie również może być "niebezpieczna", lecz nie jest nie niemożliwa, a podniecająca i to jak taki dziwny Oczywiście fantazje trzeba mieć na wodzy lub je tak realizować by miały sens i pozwalały na zachowanie w "konspiracji" psa czy suki.

Magda_M.
19.06.2013 23:10:08

Lokalizacja: Bydgoszcz

Od: 2013-6-19
Mi się marzy poniżenie publiczne. Zmuszenie do całkowitej bądź częściowej nagości w miejscu, gdzie mogą to zobaczyć inni, wystawienie nago na widok publiczny (wersja ekstremalna - z możliwością dotykania i "używania" przez przypadkowych ludzi). Oczywiście nie chcę też, żeby widział to ktoś znajomy, obcy ludzie... wesoły

karolain
18.07.2013 19:41:01

Lokalizacja: kuj-pom

Od: 2013-7-18
Chciała bym, boję się. Na pewno spróbuję. taki dziwny

advert6
19.07.2013 08:17:58

Lokalizacja: wielkopolska

Od: 2013-7-17
najprościej zacząć- piszę w stronę karolajnyoczko- gdzieś w kawiarni/klubie, przy czym generalnie klienci robią się zmieszanioczko

Stanowcza_Pani
19.08.2013 07:16:00

Od: 2013-8-13
Zapraszam do Krakowa, w piątek będę szmacić psa w miejscach ogólnodostępnych na plantach, przy sukiennicach i jakiejś ciekawej knajpce w centrum wesoły nie klimatycznej wesoły
Magda M. ciężko takie coś zorganizować, ale jest możliwe np. na plaży nudystów zamknięte grono , brak dzieci itd bardzo szczęśliwy

slave_maximus
01.09.2013 11:22:53

Od: 2013-8-30
Niekoniecznie jest to rodzaj kary, kiedy robi się to w miarę dyskretnie dziala bardzo podniecająco dla uleglego. Ja kiedy wychodziłem z Pania w przestrzeń publiczną miałem zakładany zawsze metalową, ciężką klatke na penisa i ciasną skórzana obrożę na jadra, czasem korek analny. Zawsze musiałem być nienagannie ubrany, pod krawatem. Chodziłem metr za Pania po Jej lewej stronie z głową lekko opuszczoną na tyle by bacznie obserwować Pani dłonie, którymi w umowny sposób wydawała mi czasem różne polecenia. Zwracałem się zawsze wówczas do Pani zwrorem "proszę Pani". Podczas zakupów przymierzałem Jej buty, czekałem pokornie przy przymierzalni podajac Jej kolejno ubrania jakie uprzednio wybrała. W kawiarni podsuwalem Pani krzesło, składałem zamówienie i wychodziłem na zewnątrz, gdzie czekałem na Panią. Dla kogoś wtajemniczonego było to wszystko aż nadto jednoznaczne, pozostali mogli sie tylko czegoś domyślać.

slave_maximus
01.09.2013 11:39:22

Od: 2013-8-30
Takie marzenie jakie ma Magda M. jest raczej malo realne. Kiedy moja Pani chciała pobawić sie mną w ten sposów, kiedy prowadziła mnie na smyczy nagiego zabierała mnie do najbliższego lasu, gdzie i tak istnialo niebezpieczeństwo, że ktoś to zaobserwuje.

Tetragramaton
17.10.2013 00:16:33

Od: 2013-10-16
Z perspektywy dominującego wiem, że nie jest to - jak pisze przedmówca - mało realne. Fantazja Magdy M jest generalnie niezbyt trudna technicznie (inna rzecz to kwestia psychiki), a w najgorszym wypadku skończy się 500 zł mandatem. Zawsze też można dozować zależność pomiędzy "stopniem" nagości i osobami obserwującymi. Np na starówce starego miasta w Warszawie nie da się prowadzić suki na smyczy nago bo po 15 sec. zostanie się zamkniętym przez patrol ale w rockowym klubie, na gothic party, w kinie erotycznym lub erotic clubie jest to zupełnie do osiągnięcia. Ze wszystkimi , wymienionymi elementami. Tak samo jak np. późną nocą (nawet na ulicach miasta), w parku, lesie lub opustoszałym centrum handlowym tuz przed zamknięciem.
Wszystko to kwestia synchronizacji, dopasowania poziomu fantazji do czasu i miejsca oraz odrobina szczęścia.
"I am sinner - Hold my prayers up to the sun
I am sinner - Heavens closed for what I've done"

Sully Erna - "Sinner's Prayer"

HOME » DOMINACJA PUBLICZNA » CZYM JEST DLA MNIE