HOME » DOMINACJA PUBLICZNA » W SZKOLE!

W szkole!

ZagubionaAutostrada
20.01.2013 21:58:02

Od: 2013-1-20
Moja suczka prosi mnie o jakieś zadanie, aby ją upokorzyć publicznie w tym przypadku w szkole, tak aby się poczuła jak pies. Zrobi wszystko co napiszecie.

pusty
23.01.2013 22:52:52

Od: 2013-1-11
proponuje zebys ją wyslal do szkoly bez bielizny w przeswitujacej bluzeczce i krociotkiej spodniczce mini. Do tego kazal sie samemu pobawic i to udokumentowac w czasie przerwy jakiejs oczko dodatkowo mozesz podzielic sie pozniej materialami multimedialnymi z nami oczkocool

abuser
25.01.2013 16:19:02

Od: 2012-12-15
Kwestia jej psychiki, co na nią działa, co ją upokarza. Ty to powinieneś wiedzieć. Nie my.

Z moich szkolnych:
Każ jej reagować na komendy w smsach. Wyślij smsa w czasie lekcji z taką komendą która sprawi że będzie mokra, do twojego wyboru czy takiej gdzie wszyscy skupiają się na nauczycielu czy takiej luźnej gdzie ktoś może na nia zerknąć. W kolejnym każ jej sprawdzić, czy to niagara, potoczek, czy co. Palce potem niech obliże i ssie.
To równie dobrze może być przerwa.

Wyślij ją do toalety, z telefonem. Rozkazuj.

Odwiedź ją w szkole. Niech się tobą zajmie. Zadzwoń, kieruj w konkretne miejsce gdzie będziesz czekał. Zostaw trochę siebie na niej. Zakaż usuwania. Zaczekaj do następnej przerwy. Bądź kreatywny. wesoły

Masz jeszcze zabawki, kulki, plug z ogonkiem (bez bielizny + spódnica).
Chodzi do szkoły w obroży? Niech zacznie.

Tetragramaton
16.10.2013 21:27:53

Od: 2013-10-16

Wątek jest bardzo stary ale odpiszę, może innym się przyda w przyszłości oczko
IMO dominacja publiczna jest jedną z najbardziej wdzięcznych i kreatywnych form podporządkowania się, a dominacja w szkole/na uczelni to (obok miejsca pracy) ekstremum tego typu doświadczeń.
Jest to bowiem miejsce, które działa na umysł ze zwielokrotnioną siłą; nie tylko poprzez kontekst bycia oglądanym przez ludzi wokoło ale także przez świadomość, iż w grupie tej są osoby, które ją znają (koledzy z klasy, roku lub firmy). Od tej chwili gdy uległa zostanie przez nich zobaczona już nigdy nie będzie tak samo. W ich głowach zostanie zapamiętana przez pryzmat tego co widzieli i zawsze już będą tak na nią patrzeć. To niesamowita okazja dla uległej aby mogła potem "bawić" się nimi. Jedni będą w jej towarzystwie czerwienić się, inni unikać jej , a jeszcze inni patrzeć jak na szmatę lub obiekt największego pożądania. Jeśli uległa to lubi, to w każdej z tych sytuacji może odczuwać niesamowite podniecenie.
Niemniej nie sposób Ci doradzić coś wprost gdyż to wszystko zależy od tego jakie Twoja suka lubi sposoby upokorzenia. Może wystarczy jej ubranie się jak szmata w towarzystwie znających ją osób, może woli do tego dominację psychiczną (np poniżenie, wyzywanie przez telefon/sms lub wykonywanie rozkazów), może fizyczne (kulki gejszy, wibrator w pochwie lub analny), a może chce być zeszmacona całkowicie (jak ktoś już proponował) sperma na ubraniu, rozmazana szminka, makijaż spływający z łzami po gaggingu itp. Jeśli jesteście bardzo zaawansowani w swoich relacjach możecie nawet wykorzystać innych; np. możesz kazać swej suce zaspokoić kogoś i kazać jej zjawić się na kolanach przed Tobą z jego nasieniem na twarzy, włosach czy ubraniu.
Jeśli znasz swoja sukę, jesteś kreatywny i wiesz czego oczekujecie od Ciebie sam dobierzesz jej formę upokorzenia taką, po której ona będzie szczęśliwa, ze tobie służy, a ty będziesz mógł uwolnić towarzyszące temu napięcie w formie jaką najbardziej lubicie.

TGR
"I am sinner - Hold my prayers up to the sun
I am sinner - Heavens closed for what I've done"

Sully Erna - "Sinner's Prayer"

HOME » DOMINACJA PUBLICZNA » W SZKOLE!