HOME » FEMDOM » JAK POZNALIŚCIE SWOJĄ PIERWSZĄ PANIĄ?

Jak poznaliście swoją pierwszą Panią?

goral85
10.05.2014 18:28:56

Lokalizacja: Kraków

Od: 2014-4-10
Witam czy pamiętacie jak poznaliście swoją pierwszą Panią?
Ze względu na to że środowisko dbsm jest dość specyficznym kręgiem do którego ciężko jest się dostać chciałbym was prosić żebyście opisywali swoje początki związane z tym tematem, które mogły by służyć pomocą dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę.

laufer
12.05.2014 15:44:38

Lokalizacja: Wieliczka

Od: 2013-9-4
ja kiedy pozanałem swoją pierwsza Pania nie miałem pojecia co to jest bdsm była moja nauczycielka w szkole średniej ona mi pokazała gdzie jest moje miejsce

underDog
07.11.2015 01:43:26

Od: 2015-11-7
moja matka...eh

Nefer
19.10.2020 16:32:02

Od: 2019-7-30
Poznałem moją Królową i Boginię "normalnie", w realu, podczas wspólnej wycieczki objazdowej. Polubiliśmy się i zaczęliśmy ze sobą "chodzić", początkowo bez elementów femdom. Miałem uprzednio pewne doświadczenia z profesjonalistkami, wiedziałem co lubię i chciałem wybadać jej reakcję (pewne sygnały wskazywały, że pozycja Władczyni może sprawić jej satysfakcję: silny charakter, upodobanie do butów na szpilkach itp.). Zaczęło się od tego, że podczas wycieczki górskiej, gdy narzekała trochę na zmęczenie, zaproponowałem wieczorem, że wymasuję jej stopy. Spodobało się to mojej przyszłej Królowej - myślę, że jako tako wykonany masaż stóp spodoba się każdej kobiecie. W schronisku nie mogliśmy raczej pozwolić sobie na więcej, ale odtąd regularnie pełniłem rolę masażysty. Wiązało się to w naturalny sposób z tym, że klęczałem przed siedzcą w fotelu Panią. Może za trzecim razem, po masażu, trochę teatralnie upadłem na twarz, ucałowałem jej stopy, postawiłem sobie jedną z nich na karku, nazwałem dziewczynę Królową i Boginią, oświadczając, że pragnę służyć jej jako niewolnik. Gdyby przestraszyła się albo okazała niezadowolenie, mógłbym obrócić wszystko w żart i błazenadę. Ale przeciwnie, naturalnie i z ochotę weszła w rolę Władczyni. Wypytała mnie dokładnie o moje doświadczenia i fantazje, wyznała, że od dawna miewała podobne (tzn. odnoszące się do jej władzy nad partnerem, nakładania więzów, chłosty itp.), ale nie próbowała ich realizować z obawy przed śmiesznością, jednak chętnie to uczyni. Wkrótce okazała się bardziej pomysłowa i pełna inicjatywy niż ja sam. I jeszcze coś, bazując na moich wyznaniach dotyczących zachowania się i myśli potencjalnych poddanych/fetyszystów odkryła, że wśród jej bliskich kolegów ze studiów jest osoba odpowiadająca dokładnie tym kryteriom. On nawet próbował uprzednio trochę moją Panią adorować, ale zabrakło mu śmiałości, by w pełni się ujawnić (po kilku latach wyjawił, że zaczął następnie korzystać z usług profesjonalistek). W ten sposób udało mi się odnaleźć moją Boginię (obecnie żonę) i wyprzedzić konkurencję. Czyli, potencjalni niewolnicy, odwagi. I nauczcie się trochę masować stopy przyszłej Królowej.

Aros84
09.03.2022 13:58:31

Od: 2022-3-9

cbt100
21.03.2022 09:15:09

Lokalizacja: Kraków

Od: 2013-4-30
Pierwsza i jedyna już od lat.
Zwykły przypadek. Rozwożąc towar zepsuło się auto. Pani ze sklepu nieoczekiwanie zaproponowała ze u niej przenocuje i auto naprawią i na sylwestra wrócę do domu a finalnie z jej córką udałem się na Sylwestra w wiejskiej remizie wesoły

I tak już została moją Panią.

HOME » FEMDOM » JAK POZNALIŚCIE SWOJĄ PIERWSZĄ PANIĄ?