HOME » FEMDOM » PANI SZUKA PSA NA CYBERRELACJĘ Z PROFITAMI FINANSOWYMI

Pani szuka psa na cyberrelację z profitami finansowymi

08.12.2020 13:27:19

Od: 2020-12-8
Szukam psa, który 24h będzie czekał na moją wiadomość, spełniał moje zachcianki, wypełniał grzecznie zadania i płacił daninę bez szczekania, wysyłał filmy i zdjęcia bez ociągania i nie wymagał trzykrotnego wydania polecenia.

Oferuję bieliznę, elementy garderoby, ejakulat, inne do ustalenia. 100% dyskrecji i oczekuję tego samego.
Zapewniam opiekę-więź emocjonalną, poza dominacją/tresurą także friendly-relation, nie zostawię cię samego z Twoją psychiką czy problemami dnia codziennego.

Początkowo kontrakt 3miesięczny wyłącznie cyber, później opcja spotkań fetyszystycznych zarówno z moją obecnością jak i sprzedawanie kundla do zabawy innym Dominom.

Zapraszam żonatych, samotnych, znudzonych panów, ale suką także nie pogardzę.
Tylko poważne oferty.

Proszę o kontakt mailowy pani.salvadore@gmail.com

Anthrax
08.12.2020 14:31:28

Lokalizacja: Katowice

Od: 2015-10-25
Poważne oferty oznaczają wprost mówiąc frajera z kasą którą chcesz przytulić? taki dziwny

08.12.2020 14:54:11

Od: 2020-12-8
Poważne oferty oznaczają niemarnowanie mojego czasu na pierdolenie o tym jak się chce być na służbie i znikanie w momencie, gdy ma się podpisać kontrakt. Stulejowanie i onanizm do słów, że ktoś poświęci czas i swoją energię na koniobijca - to jest marnowanie czasu.

08.12.2020 15:13:22

Od: 2020-12-2
Uważam że bardzo dobrze napisana oferta! Wątek $$$ cóż wielu na niego pewnie zapracowało🤷,‍,♀,️,, mam nadzieję że nie jest śmiesznie niski.Życzę znalezienia pożądnego kundla moja droga😘,😈,😈,. Buziaki😉,.

08.12.2020 15:19:44

Od: 2020-12-8
A dziękuję. Cenię swój czas, cenię także czas innych osób i nie lubię go marnować.
Jeśli ktoś myśli, że szukam "frajera z kasą" to po prostu nie rozumie, że są osoby, które właśnie to - płącenie Dominie i robienie jej prezentów - najzwyczajniej w świecie jara.

08.12.2020 15:27:35

Od: 2020-12-2
Mnie moja droga tego mie tłumacz. Sama między innymi tutaj na to forum trafiłam z powodu tzw. " Money slave". By sie dokształcić o co chodzi w temacie. Choć raczej dominujaca jestem niżeli Domina🤭,🙈,🙊,. Wracając do tematu odrazu jest przeprowadzona selekcja i wielu niby "sługusów /kundli" odpuszcza przez watek $$$. Ja bynajmniej nic w tym zlego nie widzę

Anthrax
08.12.2020 22:33:24

Lokalizacja: Katowice

Od: 2015-10-25
Nieważne jaką do tego dorabiać legendę i wyjaśnienia, sprowadza się to dokładnie do jednego-wzięcia kasy.

09.12.2020 07:05:20

Od: 2020-12-2
Tak masz rację Anthrax. Jest jasno zaznaczone, a więc co za tym idzie odezwie się druga strona która jest zdecydowana również na "dawanie kasy" i odda tą kasę z wkasnej nie przymuszonej woli gdyż jak zaznaczyła koleżanka podniecać będzie😉,. A pierwsza strona przyjmie ją.... Bo dlaczego nie?. Kurczę nie jestem tutaj od "wybuekania" czy usprawiedliwiania ktorej kolwuek ze stron, ale są przecież tez inne formy "brania/dawania" kasy i nikt nie jęczy. Sama trafilam na tym forum chociażby na wpis gdzie dziewczyna pytała o propozycję " sprzedawania" przez swojego pana gdzie on miał brać za nią a wlasciwie miała oddawać swoje "wynagrodzenie" swojemu panu ale też inne formy zapłaty /płacenia. Nie chcesz nie ingeruj szukaj swojej formy zabawy ale bądź konkretny i realny😉,. Pozdrawiam

PaniLady
24.01.2021 17:26:01

Od: 2021-1-24
Witam,
Jeżeli odnajdujesz się w niżej wymienionych określeniach, napisz do mnie:
- zdrowy
- hojny
- żonaty, rozwodnik, wdowiec, w separacji, posiadający dzieci.
- kochający zwierzęta
- inspirujący