HOME » PRZEDSTAW SIĘ - ULEGŁA/ULEGŁY » NOWA W KLIMACIE

19.04.2017 17:11:23

Lokalizacja: Kraków

Od: 2017-4-19

Witajcie. Nie wiem co napisać. Jestem nowa. Klimatem zainteresowałam się, gdy po kilku latach kochania się w tradycyjny sposób, ani razu nie miałam orgazmu. Dotarło do mnie, że to mnie nawet nie podnieca. Trafiłam na BDSM. Od razu zauważyłam, że to coś dla mnie. Zwykłe, klimatyczne określenia przyprawiają mnie o wypieki i wilgoć. Wyobrażenia, że mogłabym mieć swojego Pana i być mu oddana jest dla mnie strasznie pociągające. To chyba chęć bycia przynależną.

Coś o mnie. Mam 22 lata. Naturalnie jestem brunetką, choć od lat farbuje je na blond. Oczy niezmiennie zielone. Nie mam figury modelki i nie planuję mieć.Mam córkę i partnera. Z nim, nie mogę wkroczyć w świat Klimatu, ponieważ nawet nie potrafi dać mi klapsa. To chyba tyle.

Jakieś rady dla początkującej Su? Czego się wystrzegać, a co uważać za dobry znak?
Pochodzę z dalszych okolic Krakowa.
Pozdrawiam, A.

Master_dla_modych
19.04.2017 20:31:33

Od: 2017-4-7
Witaj, zapraszam na rozmowę: gg:61918845

Pocztkujcy
19.04.2017 20:46:28

Lokalizacja: Zgorzelec

Od: 2017-2-9
Witaj ja także jestem początkujący, mam pewne doświadczenia lecz sukam osoby która wraz ze mną wejdzie w ten świat.mam wiele fajnych pomysłów

Anthrax
20.04.2017 02:31:12

Lokalizacja: Katowice

Od: 2015-10-25
Przede wszystkim witaj na forum wesoły
Bardzo sympatycznie napisałaś o sobie.
Takich kilka rad dla niedoświadczonej osoby. Możesz posłuchać, możesz oczywiście zignorować wesoły

Relacje BDSM to przede wszystkim nie danie w tyłek, jak sądzi wiele osób, ale głęboka więź psychiczna, która powoduje powstawanie emocji i stanów nieznanych w "normalnych" relacjach.
Jeśli osoba nie wywołuje u Ciebie jakichś emocji, po prostu ją sobie daruj. Szkoda czasu.

Mężczyzna w takiej relacji musi być tym, który ma przewagę. Ale nie przewagę, "bo tak się umówiliśmy", ale przewagę mantalną, psychiczną i inteligencji. Musi być tym, który Ci imponuje, musi stać się Twoim mentorem. I tylko wtedy to ma sens. Jeżeli potencjalny kandydat nie sprawia na Tobie takiego wrażenia, j.w. - po prostu ją sobie daruj. Szkoda czasu.

Relacje BDSM to nie tylko klimat w sypialni, to też cała reszta. Jeżeli potencjalny partner nie potrafi Ciebie sobą zainteresować, nie potrafi wzbudzić Twojego zaintrygowania, a wszystko co ma do powiedzenia, do coś w stylu "napisz na maila xxx" to również jak wyżej, daruj sobie. Szkoda czasu.

Jeśli będziesz o tym chciała porozmawiać, bo jak wspomniałem, spodobał mi się Twój opis, po prostu napisz do mnie wipernight@gmail.com.

Cokolwiek jednak zdecydujesz, powodzenia wesoły

Dorcas_de_Angalo
03.05.2017 22:40:19

Lokalizacja: Kraków