HOME » FETYSZ » DAMSKA BIELIZNA

tomciul
25.09.2015 20:47:14

Od: 2015-8-22
Uwielbiam damska bielizne, zwlaszcza noszona o rozkosznym zapachu noszacej jej kobiety. Uwielbiamja wachac i nosic. Zapach swaiadczacy o menstruacji i noszonych podpasek. Uwielbiam sex dniach menstruacji. Zapraszam do podzielenia sie podobnym fetyszem.

Olek734
26.09.2015 09:13:58

Od: 2015-6-14
Mam tez fantazie o damskiej bieliznie raczej w rodzaju kniebla a zapach uwielbiam tylko dla nasilania w praktykach sensoric deprivation

ahb81
07.10.2015 14:25:16

Lokalizacja: Katowice/Wałbrzych/Kraków

Od: 2013-2-28

Ja uwielbiam bieliznę i różne formy oblepiające ciało dziewczyn. Żadna naga laska nie prezentuje się tak dobrze jak wbita w zbierające ciałko legginsy i wypychający piersi w góre biustonosz... Nogi i tyłki tych młódeczek w legginsach wet-look albo tych błyszczących, gładkich, pseudolatexowych, w sandałkach albo kozaczkach, mrrrr. Pod legginsami majteczki biodrówki... zapach nieszczególnie mnie pociąga. Wolę gładkość, exclusive look i pewność siebie. Jakoś nie idzie mi to w parze ze smrodkiem.
Cudowny efekt uzyskasz wkładając pannę w pończochach do wanny. Woda na nylonie robi z kobiecą skórą takie rzeczy... że eh.
Jest też coś cudnego w pieszczeniu laski do orgazmu przez coraz bardziej mokre majteczki.
Dziewczyny, dbajcie o design wesoły
Chcesz naga spełniać rozkazy obserwującego cię mężczyzny (niektóre miłe, niektóre mniej)? Chcesz być związana i pieszczona bardziej niż do orgazmu? Chcesz żebym zajął się twoimi stopami? Chcesz czegoś więcej, mocniej? Chcesz kary? Dlaczego nie zacząć ze mną?
Jestem wykształconym mężczyzną, wolny zawód, cenię dyskrecję, nie mam kłopotów finansowych. Mam wyobraźnię i praktykę w temacie dominowania dziewcząt i kobiet. Lubię niedoświadczone, inteligentne dziewczyny, studentki, ale i starsze, może - niezadowolonego z tego, co akurat oferuje życie - kobieco ubrane (to pojemna kategoria) - szaleję za zgrabnymi nogami w legginsach wet-look (tu masz mnie od razu) - dziewczyny, które czują, że zabawa w uległość, to coś, co je nakręca, i coś, czego chciałyby spróbować.

tomciul
07.10.2015 20:41:37

Od: 2015-8-22
Zniewolenie przez uwodzicielski intymny zapach a pozniej plynace zrodlo rozkosznego soku z gleboko wtykanym jezykiem , brrr... Rozkosz