HOME » FETYSZ » PYTANIE O LIZANIE BRUDNYCH BUTÓW

Pytanie o lizanie brudnych butów

27.03.2016 15:03:47

Od: 2016-3-27
Witajcie, tak jak w temacie. Chciałabym zacząć bardziej służyć mojej Pani i ostatnio zaproponowała, że chciałaby abym jej czyściła buty swoim własnym językiem. Nie ukrywam, podnieciło mnie to. Jednakże chciałabyś się zapytać z jakimi konsekwencjami muszę się liczyć. Tak jak wspominałam w poście na przywitaniu jestem miłośniczką scatu i piss który regularnie praktykuje. Wiem jakie są konsekwencje zarażenia dlatego zgodziłam się tylko na mój lub Pani. Pani brudne buty pewnie będą w kurzu ulicznym, błocie czy nawet obcych fekaliach. Czy jest to bardzo szkodliwe dla uległej takie czyszczenie butów raz, lub dwa w tygodniu? Pozdrawiam wszystkie Panie i Panów oraz uległych wesoły

27.03.2016 15:23:22

Od: 2015-11-17
Jeśli lubisz rotwolnienua i herpes na ustach to rób to. Jednak proponuje wam żebyś najpierw umyła pani buty w wodzie aż będą czyściutkie. Potem niech pani się wyróżniać na podłogę, wstąpie w g**** i potem możesz lizać.

Tak z ulicy to nie wiesz czy jakieś psie g**** nie liżesz.
Jeśli Twoja pani ciebie przynajmniej lubi to nie będzie ciebie wystawiać na takie niebezpieczeństwo.

27.03.2016 15:30:59

Od: 2016-3-27
Jeśli chodzi o rozwolnienia to nie problem. wesoły Podczas mojej służby noszę pieluszki na pupie i jestem zmuszana załatwiać się do nich. Toaleta dla mnie nie istnieje. Moja Pani powiedzmy, że dopiero się rozwija w temacie BDSM oraz bycia dominą. Staramy się traktować bdsm, oraz femdom jako urozmaicenie życia naszego wspólnego. Ja jako typowa uległa, ona jako domina. To po części ja ją podjudzam aby upodlała mnie do granic możliwości, więc kiedy zaproponowała, że przyjdzie w brudnych butach i każe mi warować i wyczyścić językiem, od razu mi się spodobał pomysł. Jednak tak jak mówiłam, praktykujemy zabawy toaletowe więc piss i scat nie jest nam obcy i mimo zagrożeń różnymi bakteriami i wirusami (odpukać) nic się nie wydarzyło do tej pory. Jednakże w brudzie ulicznym itp mogą być bakterie itp, stąd moje obawy. Acin75 czyli wg ciebie lepiej umyć buty i improwizować z brudem z mieszkania tak?

27.03.2016 15:43:31

Od: 2015-11-17
Tak. Dokładnie. Tam jest wystarczająco bródu.

27.03.2016 15:49:47

Od: 2016-3-27
Może i masz rację, ale dla mnie jako uległej mojej Pani, boje się, że taki brud z mieszkania który w zasadzie tylko na podeszwie będzie się znajdował to będzie za mało upokarzający. Pani by chciała się przejść, pochodzić po kałużach, błocie itp. A mi zależy aby była ze mnie i mojej służby była zadowolona. smutny

27.03.2016 15:55:17

Od: 2015-11-17
Nie liż ulicy bo pani z tobą nie będzie miała długo przyjemności.

27.03.2016 16:10:30

Lokalizacja: Poznań

Od: 2016-2-22
Jak mówi Acin, scat z jedną osobą to jedna sprawa, brud uliczny (np. z okolic jakiegoś przypadkowo mijanego śmietnika) może być w cholerę groźny. W scacie wiesz na co się godzisz, znasz ryzyko. Zapalenie wątroby itp. ale wiesz, że to ryzyko jest zawężone do jednej partnerki. Na ulicy nie wiesz. Ad absurdum: skąd wiesz, że tam gdzie Pani stąpała kilka dni wcześniej nie leżał rozkładający się pies? Chcesz zdjęcie takiego psa? Od razu Ci się odechce! Skąd wiesz, że nie srał pijany i zdegenerowany gruźlik?
BEZPIECZEŃSTWO & ODPOWIEDZIALNOŚĆ!
DesDemOn
W poszukiwaniu idealnej uległości.

27.03.2016 17:19:48

Od: 2016-3-27
Macie rację, przepraszam za moją bezmyślność. płacze

27.03.2016 17:27:26

Lokalizacja: Poznań

Od: 2016-2-22
To nie chodzi o bezmyślność. Twoje oddanie i uległość są przepiękne. Chciałbym mieć taką suczkę! Chodzi o to, żeby żyć ze sobą w tej uległości i cieszyć się z niej możliwie najdłużej...
DesDemOn
W poszukiwaniu idealnej uległości.

27.03.2016 17:47:20

Od: 2016-3-27
Niestety nie mam możliwości życia typowo dominacji femdom 24/7 ponieważ moja Pani mieszka osobno, ja jestem studentką ,wynajmuję pokój, gdzie w mieszkaniu są jeszcze inne osoby - i tak często naginam "zasady" ponieważ zabawiam się w pokoju w scat i wiadomo zapach potrafi się lekko roznieść, dlatego korzystamy z okazji i co jakiś czas umawiamy się na sesje parudniowe, nawet teraz tygodniową, gdzie co prawda co dziennie nie będę widzieć się z moją Panią, ale będzie mnie kontrolowała via telefon. Na szczęście od września planujemy zamieszkać wspólnie i w tedy może będzie lepiej. Staram się być jak najlepszą i najwierniejszą uległą dla mojej Pani. Staram się być jak najbardziej oddana dla niej. Dziękuję Panu, za te miłe słowa dla mnie. aniołek

27.03.2016 19:21:49