HOME » DOMINACJA PUBLICZNA » JAKIE ELEMENTY DOMINACJI PUBLICZNEJ NAJBARDZIEJ WAM SIĘ PODOBAJĄ, A CZEGO SIĘ NAJBARDZIEJ OBAIWACIE?

Jakie elementy dominacji publicznej najbardziej wam się podobają, a czego się najbardziej obaiwacie?

pytanie do dominujacych i uległych...doświadczone

Domina_Kama
21.10.2013 12:04:28

Lokalizacja: Kraków-Warszawa

Od: 2013-8-23

Zapraszam do podzielenia się swoimi doświadczeniami z dominacji publicznej.
Ja osobiście uwielbiam wyprowadzać swojego uległego na smyczy i prowadzam go po najbardziej zatłoczonych ulicach Krakowa , wchodzimy do kawiarni i zamawiam dwie kawy, on na kolanach przy minie, ja pluje mu do kawy i stawiam na podłodze nie wolno mu używać dłoni, jak chce się napić kawy ze mną. Wzbudzamy wielkie zainteresowanie , ale jest to wspaniały dreszczyk emocji i podniecenia
Gg54447190 skype: domina_kama

kliknij niżej w baner

Lubelak76
21.10.2013 13:06:39

Lokalizacja: Lublin

Od: 2011-1-17
Dobre tutaj na zapyziałym wschodzie w Lublinie jakbym zrobił coś takiego ze swoją su w kawiarni pewnie by policję i straż miejską wezwali

Tetragramaton
21.10.2013 14:17:53

Od: 2013-10-16
Moja ostatnia partnerka była osobą dość nieśmiałą i delikatną. Do tego pracowała w dużej, międzynarodowej korporacji więc nie mogła ryzykować "rozpoznania" natomiast bardzo często zabierałem ją na spacery, na których kazałem jej chodzić w wyzywających strojach, bez bielizny (lub zdejmować ją w miejscach publicznych), nakazywałem flashing lub inne formy nudyzmu, a w finale sex oralny (np w kawiarni przy stole z tyłu lokalu, w pubie lub innym miejscu publicznym na tyle aby czuła, ze jest zdominowana i na tyle nieoczywistym, iż nie czuła, ze zagraża to jej życiu codziennemu).
Co innego w miejscu, gdzie ryzyko rozpoznania było praktycznie żadne (np. w innym mieście), wtedy prowadzałem ją na smyczy po parku lub plaży, często toples, a na końcu musiała klęczeć przede mną, aż pozwoliłem jej zaspokoić mnie oralnie (to była dla niej nagroda za posłuszeństwo, gdyż niezwykle uwielbiała to robić). Sporadycznie (gdyż wiedziałem, ze to granica tego jak bardzo może być poniżona) kazałem jej spacerować z nasieniem na twarzy lub ubraniu pośród ludźmi.
Dodatkowym elementem poniżenia było to, iż robiłem wtedy zdjęcia, które (czasem) trafiały do sieci.
Niestety nie była gotowa aby podczas tej służby w miejscu publicznym, dać się dotykać obcym ludziom, a szkoda...
"I am sinner - Hold my prayers up to the sun
I am sinner - Heavens closed for what I've done"

Sully Erna - "Sinner's Prayer"

WirtualnaBDSM
21.10.2013 16:20:18

Od: 2012-3-28

dla mnie każde miejsce do dominacji publicznej jest dobre nawet przystanek autobusowy i naprawdę mam wiele radości z tego mając oczywiście przy boku odpowiednio przygotowanego uległego

GG40662197 skype: wirtualna.bdsm, bdsm.poczta1@gmail.com

kliknij na baner

meander
22.10.2013 19:58:06

Od: 2013-4-20
Pani Katarzyna uwielbia dominacje publiczna , a ja się je bałem strasznie , na poczatku by przełamać we mnie lęki wziwła mnie na normalne zakupy do centrum handlowego , nosiłem jak wielbłąd paczki z zakupami za nią i w pewnym momencie ni stad ni z owa siada na ławeczce spoglada na mnie i mówi no co sie gapisz nakolana sciagnij mi kozaczki i wymasuj mi stopki. Otepiały machinalnie na kolana i bezmyślnie wykonałem plecenie.
Kocham stopki Pani Katarzyny jestem fetyszystą ich więc sie nie mogłem oprzeć. Nawet nie zwracałem uwagi czy ktoś patrzy czy nie , a potem byłem dumny ze jednak to nie jest takie straszne. Moja Pani ma podejście i doświadczenie wobec uległych sam jestem tego przykładem

grzecznygrzes
08.03.2014 09:32:50

Od: 2014-3-8
Witam Uniżenie

Dominacja publiczna to bardziej dominacja psychiczna, czyli upokorzenie. Myślę, że super to sissy maid gdzieś publicznie, ale to maks. Na początek na pewno foot fetish brudne stopy ale i piss. PLS

meander
14.03.2014 11:22:09

Od: 2013-4-20
sam spacer z Panią gdzie mam smycz na szyi już bardzo podnosi moje napiecie

bald
14.03.2014 21:55:45

Lokalizacja: World

Od: 2012-5-22
Doskonale Ciebie rozumiem. Ja tego pragnę i jednocześnie drżę, ale chcę. Obawiam się, że w związku z moim zapieluchowaniem właśnie ta część zostanie kiedyś wystawiona na widok w miejscu publicznym.

Matt
27.05.2016 22:42:24

Lokalizacja: Wrocław

Od: 2016-5-23
Zamierzam poddać moją suczką tresurze publicznej. Aby zachować pełną kontrole nad sytuacja i nie obawiać sie nieprzewidzianych reakcji ludzi postanowiłem poszukać kogoś, kto będzie udawał przypadkową osobę i "przypadkowo" spotka mnie i moją suczkę w trakcie tresury. Jeśli jest jakaś osoba z Wrocławia, która chciałaby odegrać rolę przypadkowego przechodnia proszę o kontakt. Płeć i wiek bez znaczenia.