HOME » ANIMALIZACJA-PONY PLAY, CANING » KOTY I KOCICE

Koty i kocice

czyli o dominacji przez niezależność

kruszyna
19.03.2011 17:33:43
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Od: 2010-9-18

Formy animalizacji, czyli transformacji w zwierze to intygujacy i tajemniczy obszar bdsm. To swiat dominacji i fetyszu. W wiekszosci przypadkow takie przemiany sa sposobem na upodlenie, upokozenie i sprowadzenie osoby uleglej do roli zwierzecia. Nasza fantazja moze nas zaprowadzic o wiele dalej niz do roli psa lub suki - mam tu na mysli gre dogwomen, dogman. Ciekawym wyjatkiem sa tym wypadku koty i kocice(Katwomen). Ich natura niejako zaprzecza byciu podporzadkowanym i uleglym, dlatego wlasnie wiele osob dominujacych utozsamia sie z kocim stylem bycia i odnajduje sie w ich skorze. Ciekawa jestem, czy ktos ma tego typu doswiadczenia i chcialby opowiedziec o takiej dominacji...wesoły

Maya
19.03.2011 19:29:12

Od: 2011-1-8
Myślę, że w ogóle istota Dominacji lub uległości nie polega na praktykach, ale jest to coś, co tkwi w charakterze człowieka - głęboka potrzeba, która domaga się zaspokojenia. Ja na przykład jak ognia unikam facetów, którzy próbują mi coś narzucać - uległy np. który domaga się ode mnie wierności i wyłączności lub w czymkolwiek innym próbuje mnie ograniczać, nie jest dla mnie uległym.
A koty kocham i kilka z nich miałam w życiu. Jak ktoś kiedyś powiedział: "Wolę koty od psów, bo nie ma kotów policyjnych" oczko Mogę jednak z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że koty też da się ułożyć (wiele z nich uwielbia zabawę i sztuczki, np. aportowanie) tylko trzeba to robić delikatnie, z wielkim wyczuciem i czułością.
"In one sense, she is nothing, and is to be treated as such, but, in another sense, she is precious, and is everything.”
Guardsman of Gor 20:260

kruszyna
19.03.2011 20:36:28
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Od: 2010-9-18

Maya w pelni sie z Toba zgadzam. Tez sie zastanawialam, czy kota mozna wytresowac, podobno tak, pewne rasy sa na to bardziej podatne. Wydaje mi sie, ze najwazniejsze w nauczeniu pewnych zachowan kotow jest bycie "niewidzialnym" dla niegowesoły a oto poradnik, jak sie do tego zabrac dla ich Wlascicieli:

"Uczymy kota leżeć:
Należy znaleźć miejsce, gdzie kot najchętniej sypia. Wtedy delikatnie go tam kładziemy i powoli, cichutko wycofujemy się z pomieszczenia. W drzwiach możemy jeszcze cicho szepnąć: "Leżeć, kocie*, leżeć...". Jeśli zrobiliśmy to wszystko cicho i delikatnie, mamy szansę, że kot się posłucha i nie wstanie.

Uczymy kota podawać łapę:
Najlepiej tresować kota śpiącego (wtedy nie podrapie od razu). Podchodzimy do niego, mówimy: "Podaj łapę, kocie*", bierzemy go za jedną z przednich łapek i powtarzamy to tak długo, aż nam się nie znudzi, albo kot nie obudzi się i nie da nam do zrozumienia, że go to nie bawi...

Uczymy kota turlać się:
Po pierwsze, ostrożnie podchodzimy do śpiącego kota, po drugie mówiąc: "Turlaj się, kocie*" przewracamy go na drugi bok. Czynność można powtarzać, aż nasza potrzeba oglądania turlającego się kota przestanie być taka nagląca, albo kiedy kot się obudzi i patrz powyżej.

Uczymy kota skakać przez przeszkody
Najpierw podnosimy kota, następnie przenosimy go delikatnie nad przeszkodą i mówimy: "Skacz, kocie*!". Potem kładziemy go w jakimś wygodnym miejscu. Możemy jeszcze podbudować morale kota, mówiąc: "To był udany skok, kocie*".

* zamiast "kocie", możemy wstawić tu imię kota, jeśli jesteśmy z nim na "ty".

z książki "Jak żyć z neurotycznym kotem" Stephena Backera oczko

poslusznybdsm
15.03.2013 14:17:43

Od: 2013-3-14
Witam,
ja chciałem się zapytać czy być kotem i być tresowanym jako kot może być także uległy mężczyzna, czy to dotyczy tylko kobiet? Czy ewentualnie nie sam uległy mężczyzna tylko sissy-boy może być takim kotem? Przepraszam za to może banalne pytanie ale bardzo interesuje mnie utożsamianie ze zwierzęciem i tresura.

WirtualnaBDSM
15.03.2013 19:39:54

Od: 2012-3-28
wczale nie jest to banalne pytanie. Oczywiście że tak może być uległy traktowany jak kocur. Przecież koty doskonale nadają się do tresury , kewstia tylko czy tego sobie życzy osoba dominująca i czy to bedzie fetysz dla obu stron. Ale jak pisałam ostatnie słowo należy do Dominy taki dziwny